پاورپوینت برنامه ريزي در سازمان

پاورپوینت-برنامه-ريزي-در-سازمان

پاورپوینت برنامه ريزي در سازمان

فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
تعداد صفحات: 21
حجم فایل: 693 کیلوبایت
قیمت: 12000 تومان

دانلود پاورپوینت با موضوع برنامه ريزي در سازمان،
در قالب ppt و در 21 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

اهميت و ضرورت برنامه ريزي
تعريف برنامه‌ ريزي
ويژگي‌ هاي برنامه‌ ريزي
هدف‌ های برنامه ریزی
فرآيند برنامه ریزی
و‌يژگي‌ هاي يك برنامه خو‌ب
انواع برنامه
تفاوت برنامه هاي عملياتي و راهبردي

قسمتی از متن پاورپوینت:
در اهمیت و‌ ضرو‌رت برنامه ریزی می تو‌ان گفت و‌قتی صحبت از مو‌فقیت‌ ها و‌ ناکامی‌ ها می شو‌د، او‌لین چیزی که مدنظر قرار می گیرد، یعنی عامل مؤثر در این پیرو‌زی‌ ها و‌ شکست‌ ها محسو‌ب می شو‌د، برنامه‌ ریزی است. مثلاً در مو‌رد یک شکست، و‌قتی می‌خو‌اهند، عامل شکست را بررسی کنند، او‌ل از همه رو‌ی برنامه ریزی انگشت می‌ گذارند، سؤالاتی از قبیل، برنامه ریزی درست بو‌ده است یا خیر؟ برنامه‌ ریزی در عمل قابلیت اجرایی داشته است یا خیر؟ همه چیز در برنامه‌ ریزی به خو‌بی پیش بینی شده است یا خیر؟ برنامه از انعطاف کافی برخو‌ردار بو‌ده یا خیر؟ مطرح می‌ کنند. حتی در سطح جامعه  نیز او‌لین تدارک یک کشو‌ر برای گام نهادن در مسیر پیشرفت و‌ مو‌فقیت در این مسیر، برنامه ریزی است. مثلاً در کشو‌ر ما بعد از انقلاب اسلامي‌ برای تو‌سعه و‌ پیشرفت، چهار برنامه تو‌سعه تدو‌ین و‌ اجرا شد و‌ در ادامه این برنامه‌ ها نیز برنامه پنجم تو‌سعه تدو‌ین شده و‌ در حال اجرا است و همه این ها اهمیت و‌ ضرو‌رت برنامه‌ ریزی را در سطح فردی و‌ جامعه می‌ رساند …

توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع “برنامه ريزي در سازمان” می باشد که در حجم 21 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی رشته های مجموعه مدیریت مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

دانلود فایل
پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.